'Riva Medya' Web Tasarımları ve sundugu diger Profesyonel Hizmetler ile Firmanızı rakiplerinizin bir adım önüne çıkarmaya her zaman hazır.

 

Riva Medya olarak amacımız, sayısı milyarları bulan internet siteleri arasında, sizin web sitenizi bir adım olsun öne çıkarabilmek, firmanızın veya kişisel sitenizin ulaşmak istediğiniz hedefe mümkün olduğu kadar yakın olmasını sağlamaktır.

Profesyonel ve özgün web site tasarımlarıyla farkınızı internet ortamında bizimle hissedebileceksiniz. Tüm webweb-design-1 site tasarımlarımız müşteri beğenisi olmadan teslim edilmemektedir.

Kurumsal Kimlik, Logo tasarımı, CD-DVD tasarım, CD-DVD Kopyalama, E-katalog, katalog, Broşür, Dergi, Flyer, kartvizit tasarımı çalışmalarıyla profesyonel ve tecrübeli ekibimizle sizlerleyiz.

E-ticaret çözümleri ve sanal mağaza yazılımlarımızla ürünlerinizi hedef kitlelere rahatça sunabileceksiniz. Kolay kullanım ve kullanıcı dostu kontrol paneliyle ürünlerinizi düzenleyip ekleyebileceksiniz.

Domain tescili (alan adı kaydı), Web hosting (web alanı) gibi ihtiyaçlarınızı müşteri kaydı yaparak satın alabilir.

Web siteniz var, ancak web siteniz hedef kitleniz tarafından rahatça bulunamıyorsa web sitenizin google’a kaydı ve belirleyeceğiniz kelimelerle web sitenizi google’da üst sıralara çıkabileceksiniz. Google’da 1. sırada olabilir hedeflerinizin üzerinde müşterilere hitap edebilirsiniz.

3692

MÜŞTERİ / PROJE SEÇMİYORUZ

Müşterilerimizi çalışma biçimleri, maddi durumları, piyasadaki popülaritesi gibi sınıflara ayırmıyoruz.

Bizim için müşteri seçmek sadece bize göre etik olmayan insanları kandırmaya yönelik veya insanların çaresizliklerinden fayda sağlayan sektörlere karşıdır.

Bu tarz işler yapmayan büyük küçük her türlü müşterimize kapılarımız sonuna kadar açıktır ve açık kalacaktır.